Sağlıklı Yaşam İçin Diyetisyen Neslihan Öztürk Aktepe

Neslihan Öztürk Aktepe | Diyetisyen

Hızlı, kalıcı ve sağlıklı kilo vermek isteyen herkesi Diyetisyen Neslihan Aktepe Beslenme ve Diyet Danışmanlığına bekliyoruz. Programlar sizin kan tahlilleriniz, varsa hastalıklarınız ve kullandığınız ilaçlar, duygu durumunuz, sosyal ve iş şartlarınıza göre düzenlenir. İlk randevu da yaklaşık 1 saatlik görüşme yaparak, hayatınız ve beslenme şekliniz hakkında çok detaylı bilgilere sahip oluruz. Haftada bir yüz yüze yapılan görüşmelerde, ayrıntılı vücut analizi sonucuna göre yeni beslenme programı oluşturulur. Hafta içinde yoğun takibimiz ve iletişimimiz devam ettiği için, danışanımızın hayatını kolaylaştırarak, program da başarılı olmasını sağlarız.
Sizin sağlıklı, başarılı ve mutlu olmanız, bizim için en önemli konudur.

Online Diyette Neler Var?

Ankara dışında veya yurt dışında yaşayanlar da online programlara katılarak, hızlı, kolay, sağlıklı ve kalıcı kilo verebilirler.

Sizlerin fit ve sağlıklı olmasına destek verebilmek için, dünyanın neresinde olursanız olun, sadece bir telefon uzaktayım.

Online programlar da, aynen yüz yüze programlar gibi kişisel bilgilere ve kan tahlilleri ile hastalıklara göre düzenlenmektedir

Haftada 1 kez beslenme programında değişiklik yapıyoruz. Hafta içinde yoğun takibimiz devam ettiği için, ihtiyaç anında program hafta içinde de değiştirilebiliyor.

Online programlarda duruma göre yağ yakıcı ve ekspres kürler uyguluyoruz.

Basında Ben

Sizlerin sağlıklı ve fit olmalarına destek verebilmek için çıktığım yolda ilk olarak TRT Türk, TRT Radyo, TRT Avaz, TRT 1 ve TRT Haber ile yollarımız kesişti.

Sizlere profesyonel videolar ile ulaşmak istediğimde ise yolum Cevapla TV ile kesişti. Cevapla TV ile 150 nin üzerinde profesyonel çekim yaptık. Amacımız sizin aklınıza gelen, hatta aklınıza gelme ihtimali olan tüm soruları cevaplamaktı. İlginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Sizlerin desteği ile yaklaşık 200 uzman arasından en çok izlenen 3. uzman olarak sıralamada yerimi aldım.

Tüm Videolar

Beslenme ve Diyet Rehberi

2019-12-02
Metabolizmam Ağustos Böceği Gibi !!!

Ağustos böceği ile karınca’nın hikayesini hepimiz biliriz. Ağustos böceği yatar ,ara sıra çalışır. Karınca ise istikrarlı bir şekilde amacına doğru gider. Vü

Devamı
2019-12-02
Asabi Gelin Olmamak İçin Ne Yiyelim !!!

Düğünün de mevsimi olur mu demeyin. Her genç kızın hayali en güzel gelinliği giyerek açık havada salınarak yürüdüğü bir düğün&uu

Devamı
2019-12-02
Aile Diyeti İle Kilolara Veda !

Dünya genelindeki güncel rakamlara göre 1.9 milyar kişi kilolu iken, 600 milyon kişi ise obezdir. Türkiye’de ise her 2 kadından biri, her 3 erkekten birisi şişmandır.

Devamı